Narysčių taisyklės

Įsigijus mėnesinį abonementą ar 10 kartų kuponą galima treniruotes lankyti laisvu grafiku, atsižvelgiant į įsigyto abonemento kainą (pvz. Jei įsigijote 50 Eur vertės abonementą galite eiti į betkurias dvi valandines treniruotes per savaitę).

Įsigijus 1,5 val trukmės treniruočių abonementą/kuponą, esant poreikiui galite ateiti į 1 val. trukmės treniruotes (kainos skirtumas negrąžinamas).

Įsigijus 1 val trukmės treniruočių abonementą/ kuponą, į 1,5 val trukmės treniruotes galite ateiti tik sumokėję papildomą 1 Eur mokestį už kiekvieną treniruotę.

Galima derinti 1,5 val ir 1 val treniruotes, tuomet pagal pasirinktą treniruočių skaičių, individualiai apskaičiuojama abonemento kaina (pvz. Lankant dvi 1,5 val trukmės treniruotes + vieną 1 val. trukmės treniruotę per savaitę, mėnesinio abonemento kaina yra 65 Eur).

Mėnesiniai abonementai galioja nuo įsigijimo dienos iki kito mėnesio tos pačios dienos.

Jei praleidžiama treniruotė galima ateiti į bet kurią kitą treniruotę (pagal įsigytą abonementą) iki abonemento galiojimo pabaigos (Pvz. Lankant du kartus per savaitę ir atėjus tik vieną kartą, kitą savaitę galima ateiti 3 kartus).

Praleistos treniruotės į kito mėnesio abonementą neperkeliamos ir abonementas nepratęsiamas.

Abonementai stabdomi tik ligos ar kelionės/atostogų atvejais iš anksto apie tai pranešus. Abonementas negali būti stabdomas atgaline data.

Pasibaigus abonemento galiojimui už naują abonementą privaloma sumokėti per 1 savaitę, jei lankymas nėra nutraukiamas.

Už joga Nidra praktikas visada mokama atskirai. Turimi abonementai negalioja.

Studentams, moksleiviams, senjorams, neįgaliesiems taikoma 1 val trukmės treniruočių abonementų kaina.

Nuolaidos nesumuojamos.

Pinigai už abonementus ir dovanų kuponus negrąžinami.