Išbandyk jau šiandien!

Pirma treniruotė nemokamai!

Norint išmėginti treniruotę, užpildykite registracijos formą.

Power108Yoga treniruotės

Akvilės Bernotaitienės jogos mokymo metodas paremtas Bryan Kest Power Yoga metodu (Santa Monica Power Yoga & Meditation, CA).

Treniruočių metu lavinamas taisyklingas kvėpavimas, jėga, ištvermė, lankstumas, fizinė ir dvasinė pusiausvyra, propriorecepcija, judesių koordinacija, vikrumas, mokėjimas susikaupti, mokėjimas atsipalaiduoti, gerinamas širdies darbas, vidaus organų veikla, pasitikėjimas savimi.

Pilates treniruotės

Visos treniruotės metu išlaikomos neutralios dubens, nugaros, pečių, galvos padėtys. Įdarbinami vidiniai raumenys stabilizatoriai atsakingi už laikyseną.

Dažniausios kelių, nugaros, kaklo skausmų priežastys yra netaisyklinga laikysena dėl raumenų disbalanso (tarp kairės ir dešinės pusių, bei tarp priekinės ir nugarinės pusių). Todėl Pilates treniruočių metu daugiausiai dirbama su raumenimis atsakingais už laikyseną. 

Joga Nidra – atsipalaidavimo praktika

Išvertus iš sanskrito kalbos joga reiškia ryšys, jungtis, o nidra – miegas. Tai miegas su sąmoningumo pėdsakais. Tai sąmonės būsena tarp aktyvumo ir sapnų. Protas veikia pasąmoniniu lygmeniu.

Šiais laikais pagrindinės problemos nėra badas, skurdas, karas ar narkotikai. Tai įtampa, didžiulė įtampa. Jeigu žinote kaip susitvarkyti su įtampa, žinote kaip įveikti visas savo gyvenimo problemas.

Individualios treniruotės

Žmonėms turintiems sveikatos problemų, po traumų, norintiems geriau suprasti kokia mankšta jam tinkamiausia.

Įmonėms

Privačios treniruotės įmonėms pagal susitarimą.

Patalpų nuoma

Galite išsinuomoti studijos patalpas renginiams, šventėms, treniruotėms.